Seniors

T1
Filip Strobbe

T2
Stijn De Wilde

Keeperstrainer
Guy De Roeck

Afgevaardigde
Eli Van Hul

Kine
Robbe De Bruyn

Trainer Reserven A
Stijn De Wilde

Afgevaardigde Reserven A
Kim Bracke

Trainer Reserven B
Yessin Boutaybi

Afgevaardigde Reserven B
Jan Boodts

Project Jong 9150 – jeugdwerking

Project Jong 9150 is een unieke samenwerking tussen de jeugdwerking van KSVE Bazel en KJV Kruibeke. Alle jeugdploegen van beide clubs zullen door 1 jeugdbestuur worden georganiseerd onder de naam Project Jong 9150. De ploegen van beide clubs blijven wel ingeschreven onder Bazel en Kruibeke.

Bovenbouw

U21 Kruibeke
Benny Van De Voorde

Afgevaardigde
Filip Van Bosch

Trainer U17 Bazel/Kruibeke
Marco Cuyt

Trainer U17 Bazel/Kruibeke
Ray Astle

Afgevaardigde U17 Bazel
Joost Van Dosselaer

Afgevaardigde U17 Kruibeke
Michel Zaan

Trainer U15A Bazel
Louis Messiant

Afgevaardigde U15A Bazel
Steven Verhelst

Afgevaardigde U15A Bazel
Wendy Wittebolle

Trainer U15B Bazel
Steve Willemsens

Trainer U15B Bazel
Steven Van Haute

Afgevaardigde U15B Bazel
Robert Vergauwen

Afgevaardigde U15B Bazel
Jan Boodts

Middenbouw

Trainer U13 Bazel
Tommy De Smet

Trainer U13 Bazel
Maarten Smet

Afgevaardigde U13 Bazel
Tom De Wit

Afgevaardigde U13 Bazel
Ken Goderis

Trainer U13 Kruibeke
Jonas Van Osselaer

Afgevaardigde U13 Kruibeke
Wim Van Poeck

Afgevaardigde U13 Kruibeke
Joris Desimpelaere

Trainer U12 Bazel
Dave Janssens

Trainer U12 Bazel
Jim Maes

Afgevaardigde U12 Bazel
Christof Borms

Trainer U12 Kruibeke
Levi Wuyts

Trainer U12 Kruibeke
Ilja Van De Merlen

Trainer U12 Kruibeke
Harry Wuyts

Afgevaardigde U12 Kruibeke
Veerle Van Strydonck

Trainer U11 Bazel
Yilmaz Kurtoglu

Trainer U11 Bazel
Maick Eeckhoudt

Afgevaardigde U11 Bazel
Geert Vanhove

Trainer U11 Kruibeke
Wesley Steels

Trainer U11 Kruibeke
Wouter Present

Afgevaardigde U11 Kruibeke
Marc Van Bree

Trainer U10 Bazel
Dimitri Claus

Trainer U10 Bazel
Tom Palmaers

Trainer U10 Bazel
Selina Claus

Afgevaardigde U10 Bazel
Kristof Van Der Borght

Trainer U10 Kruibeke
Wesley Vercauteren

Afgevaardigde U10 Kruibeke
Ellen Van Strydonck

Onderbouw

Trainer U9 Bazel
Nils Bursens

Trainer U9 Bazel
Michiel Sertijn

Trainer U9 Bazel
Bekin Rata

Afgevaardigde U9 Bazel
Steven Tindemans

Trainer U9 Kruibeke
Gino Sinnaeve

Trainer U9 Kruibeke
Maxim Bonne

Afgevaardigde U9 Kruibeke
Peter Vannerrem

Afgevaardigde U9 Kruibeke
Halim Bürgü

Trainer U8 Bazel
Jelle Van Koevorden

Trainer U8 Bazel
Dominic Laureys

Afgevaardigde U8 Bazel
Kizzy Van Lombergen

Trainer U8A Kruibeke
Niels Deckers

Trainer U8A Kruibeke
Bjorn Van Laenen

Afgevaardigde U8A Kruibeke
Tamara Van Laenen

Afgevaardigde U8A Kruibeke
Ilse Backeljauw

Trainer U8B Kruibeke
Dave Janssens

Trainer U8B Kruibeke
Mohammed Doudah

Trainer U8B Kruibeke
Tom Van Hul

Afgevaardigde U8B Kruibeke
Isabelle Bollaert

Trainer U7 Bazel
Kris Verhaeghen

Trainer U7 Bazel
Michael Jansegers

Afgevaardigde U7 Bazel
Frankie De Roeck

Trainer U7 Kruibeke
Marco Van Zaelen

Trainer U7 Kruibeke
Pieter Van Hecke

Afgevaardigde U7 Kruibeke
Kim Baele

Trainer U6 Bazel
Nele Geudens

Trainer U6 Bazel
Rune Kets

Afgevaardigde U6 Bazel
Elien Van Paemel

Afgevaardigde U6 Bazel
Thibaut Tireur