Login
Sportieve Staf Minimize

 
               

 
Sportieve staf seizoen 2021-2022
 
 
SVE BAZEL  Seniors

         

 

Functie

 

Naam

 

Contact

Hoofdtrainer

Kristof Smet

0477 29 25 95

T2

Michel Van Damme

 

 

Trainer reserven

Ivan Van Thillo

0486 32 88 19

Afgevaardigde

1ste Elftal

Adri De Winter / Erwin Pincket

 

Keeperstrainer

Erwin Pincket

0479 34 92 42

 

 

 

       

 
 
SVE BAZEL  Jeugd opleiders

 

Functie

 

Naam

 

E-mail

 

GSM

Trainer U21

Stefan Mets

stefan.mets@telenet.be

0473 27 74 87

Trainer U21

Robby Van Laenen

robby.racing@hotmail.com

0487 92 47 87

 

Afgevaardigde U21

Marc Heyrman

 

 

Afgevaardigde U21 Sven Verhoest

 

 

 

Trainer U17

Metin Sharman

mike.christiaens@telenet.be

0486 55 57 50

 

Afgevaardigde U17

<open positie>

 

 

 

Trainer U15A

Marco Cuyt 

marco.cuyt@telenet.be 0474 24 95 52

Afgevaardigde U15A

Dominik Pauwels

 

   

Afgevaardigde U15A

Jimmy Dierckx

   

Trainer U15B

Erol Gorgec

erolgorgec28@gmail.com

0483 08 67 71

Afgevaardigde U15B

<open positie>

 

 

 

Trainer U13

Dieno Cleyman

dieno.cleyman@hotmail.be

0473 34 17 63

Afgevaardigde U13

Wendy Wittebolle  

 

Trainer U12

Marc Laureys laureysm@hotmail.com

0472 49 78 84

Trainer U12

Steve Willemsens

steve.willemsens2@telenet.be

0497 46 57 27

Trainer U12

Steven Van Haute

steven_van_haute@hotmail.com

0485 44 55 93

Afgevaardigde U12

Pietertje De Wolff  

 

Trainer U11

Patrick Verpoorten patjeverpoorten@gmail.com 0493 52 54 52

 

Trainer U11

Mike Verbruggen

 

mike.verbruggen@hotmail.com

 

0479 42 83 80

 

Trainer U11

Maarten Smet

 

m.smet@telenet.be

 

0476 64 85 93

 

Afgevaardigde U11

Ken Goderis  

 

Afgevaardigde U11

Tom De Wit  

 

Trainer U10

Marco Van Zaelen marco08111973@gmail.com 0484 69 51 50

 

Trainer U10

Jim Maes jim.isabelle@hotmail.com

0499 46 12 76 

Afgevaardigde U10

Christof Borms  

 

Trainer U9

Patrick Verhelst patrick.verhelst2@telenet.be

0491 63 10 60

Trainer U9

Philippe De Strooper philippe.destrooper@hotmail.com

 

Afgevaardigde U9

Geert Vanhove  

 

Trainer U8

Carina Verveckken carinaverveckken@hotmail.be

0484 00 92 02 

Trainer U8

John Zhang zhangchen_john@hotmail.com 0483 16 97 48

 

Afgevaardigde U8

<open positie>  

 

Trainer U7

Nils Bursens  

 

Trainer U6

Elien Van Overloop  

 

Trainer U7

Bekin Rata  

 

Afgevaardigde U7

Tom Palmaers  

 

Trainer U6

Nele Geudens nele.geudens1@telenet.be

0496 36 05 66

Trainer U6

Niels Deckers  

 

Trainer U6

Rune Weierstall  

 

Trainer U6

Rune Kets  

 

Afgevaardigde U6

MichaĆ«l Buytaert  

 


 

 

    

 

  
 

 

                    CLUBLOKAAL SVE BAZEL

                  

 
Copyright KSVE Bazel   -  Terms Of Use  -  Privacy Statement    Powered by